Hlavní navigace

DPH

  • (neregistrovaný) 78.136.150.---

    3. 10. 2008 11:44

    Prosím jak je hranice Kč pro měsíční plátce DPH a musím nahlásit na FU že budu od ledna měsíční a ne kvartální? Nebo poradte jak mám postupovat ted jsme čtvrtletní.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 10. 2008 13:46

      anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: DPH
      Pokud přesáhnete za kal. rok 2008 obrat 10 000 000,00 Kč, pak se stáváte měsíčním plátcem DPH. Jste povinni oznámit správci daně změnu zdaňovacího období nejpozději do 31. ledna příslušného kalendářního roku. Najdete v § 99 ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).