Hlavní navigace

Vípověď

  • (neregistrovaný) 85.132.158.---

    6. 10. 2008 6:26

    pls dal sem vípověď v skušebni době a mam jedno a a mistr mě řekl že dostanu 55 mužemějí dát jo a nebo ne kdiž jsem ve skušební době

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 10. 2008 7:19

      ilča (neregistrovaný) 85.71.242.---

      Re: vípověď
      Ano, může. Zákoník práce se vztahuje na vše,
      a A je hrubé porušení pracovní kázně.
      Můžou dát i § 53.

    • 6. 10. 2008 8:11

      J (neregistrovaný) 213.192.2.---

      Re: vípověď
      § 53 je zákaz výpovědi dané zaměstnavatelem.
      Dal jste výpověď a nebo jste zrušil PP ve zkušební době?

    • 6. 10. 2008 11:02

      pája (neregistrovaný) 81.19.43.---

      Re: výpověď
      Jestliže jste dal výpověď- měl jste zrušit PP ve zkušební době, protože pokud píšete-dal jsem výpověď, jde o 2 měs.výpovědní lhůtu, zrušením byste skončil hned. Za 1 A Vám nemůžou dát § 55 ani náhodou, to by neobhájili.
      Záleží na tom, jak jste "výpověď" formulovaql, jestli se to dá považovat za zrušení PP ve zk.době, protože ze strany zaměstnance v podstatě stačí i osobní nebo tele.oznámení, že "končí ve zk.dfobě" a PP končí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).