Hlavní navigace

Pronájem bytu firmě-plátci DPH, co DPH??

  • (neregistrovaný) 82.142.93.---

    6. 10. 2008 12:38

    Prosím o radu, jsme firma plátci DPH a vlastním dům, kde jsou bytové a nebytové prostory. Pronajala si od nás firma bytový prostor, je plátce DPH a chce po nás fa s DPH, je to tak dobře??

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 10. 2008 13:37

      j (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Pronájem bytu firmě-plátci DPH, co D
      Dle §56 odst 5 je možnost pronajímat platcům s DPH, povinnost ne

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).