Hlavní navigace

Zaměst.na rodič.dovolené-prosím mzdové

• (neregistrovaný) 88.146.158.---

6. 10. 2008 13:55

Dobrý den,
    potřebuji poradit.Zaměstnankyně čerpala MD,po ní čerpá ŘD.Po skončení čerpání ŘD nastoupí na RD.Prosím,jak zadáváte do PC rodičovskou dovolenou?Vím,že každý program je jiný,ale já jsem v přehledech pro nepřítomnost našla pouze nem.dávky,mateřskou,vyrovnávací příspěvek v těhotenství.Rodičovská dovolená žádná.Tak teď nevím,jak kyni evidovat po dobu 3 let věku dítěte.Musí přeci vyjiždět na přehledech pro OSSZ,ZP,i když je odvod 0 Kč. Jsme MO.

Děkuji za každou radu.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 10. 2008 14:18

Katuška (neregistrovaný) 194.228.18.---

Re: zaměst.na rodič.dovolené-prosím mzdo
      v mém programu se toto zadává na osobní kartě, nikoli ve mzdách za konkrétní měsíč či nepřitomnostech, takže na osobní kartě zam-ce mám "kmenový stav", kde jsou všechny možnosti, aktivní, mateřská, rodičovská... ale jak píšete, závisí to na programu

• 6. 10. 2008 14:21

Jana (neregistrovaný) 88.146.158.---

Děkuji vám.My máme program ABRA-krátce,tak to moc neznám.Ještě se prosím zeptám.Při rodičovské dovolené se kyně vyjme z evidenčního stavu,tzn.že nebude na přehledech pro OSSZ a ZP?(při MD je v evidenč.stavu,při rodič.dovolené není)?
      Děkuji moc

• 6. 10. 2008 14:28

Katuška (neregistrovaný) 194.228.18.---

Mám dojem, že v evidenčním stavu zůstává, jsme VO tak na přehledech zam-ce neuvádíme...

• 6. 10. 2008 14:30

Jana (neregistrovaný) 88.146.158.---

i tak vám moc děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).