Hlavní navigace

Hotovostní platby

  • (neregistrovaný) 213.29.248.---

    6. 10. 2008 14:35

    Dobrý den,

    limit 15 tis euro pro hotovostní platby je mi znám. Ale můžu já vzít milion korun z pokladny s.r.o. a uhradit jím dodavatelskou fakturu tím, že jim peníze složím osobně na účet?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 10. 2008 16:00

      I. (neregistrovaný) 77.236.196.---

      Re: hotovostní platby
      Ano, můžete. V tomto případě se o hotovostní platbu ve smyslu zákona nejedná (zák.č.254/2004 Sb.§2 odst.2).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).