Hlavní navigace

Dovolená

  • (neregistrovaný) 88.102.6.---

    7. 10. 2008 9:22

    Dobrý den,
    jak je to prosim s dovolenou, pokud jiz zamestnanec odpracoval 60 dni ma narok na odpovidajici dvanactinu z dovolene.
    Ale co kdyz nastoupil napr. 3.7., tak mesic cervenec se nepocita jako odrpracovany pro dovolenou?
    A co kdyz nastoupil 4.8. a 1.8. byl jeste zamestnan u jineho zamestnavatele,takze za srpen ma narok na dovolenou u nas?
    A kdyz skoncil napr. 26.9. nebo 29.9. pocita se zari jako odpracovany mesic pro vypocet dovolenou?
    Dekuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 10. 2008 10:36

      ilča (neregistrovaný) 85.71.242.---

      Re: Dovolená
      Dovolená za odpracované dny-za každých 21 odpr.dnů nárok na 1den Jinak Zákoník práce §211-223

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).