Hlavní navigace

Služební cesta do zahraničí

  • (neregistrovaný) 194.108.136.---

    7. 10. 2008 13:53

    Dobrý den, může mi někdo poradit jak se vypočítá služební cesta na 4 dny do zahraničí ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 10. 2008 15:31

      I. (neregistrovaný) 77.236.196.---

      Re: služební cesta do zahraničí
      Myslím, že jste dotaz položila moc obecně :-)))
      Ale snad takto: V příloze k vyhlášce č.338/2007 Sb. najdete základní sazby zahraničního stravného pro rok 2008. Vyberte si tedy sazbu země, kde váš zaměstnanec na SC byl.
      Náhrady řeší zákoník práce (č.262/2006 Sb.). V §170 odst.3 je výše stravného v závislosti na době strávené mimo ČR. Dle §180 může být poskytnuto i kapesné do výše 40%.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).