Hlavní navigace

Dohoda o pracovní činnosti

  • (neregistrovaný) 90.178.13.---

    7. 10. 2008 14:22

    Dobrý den,

    můžu odpracovat za týden více než 20 hodin?

    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 10. 2008 14:25

      Líba (neregistrovaný) 85.70.202.---

      Re: Dohoda o pracovní činnosti
      Ovšem v průměru za celé období, na které je dohoda sjednaná.

    • 7. 10. 2008 14:31

      pája (neregistrovaný) 81.19.43.---

      Re: Dohoda o pracovní činnosti
      § 76 ZP
      (2) Na základě dohody o pracovní činnosti není možné vykonávat práci v rozsahu překračujícím v průměru polovinu STANOVENÉ týdenní pracovní doby.
      (3) Dodržování sjednaného a nejvýše přípustného rozsahu poloviny stanovené týdenní pracovní doby se posuzuje za celou dobu, na kterou byla dohoda o pracovní činnosti uzavřena, NEJDÉLE však za období 52 týdnů.

      pokud máte stan. kratší PD než 40 hodin týdně. tak polovinu stanovené PD!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).