Hlavní navigace

Zápočtový list -DOPČ

  • (neregistrovaný) 81.91.217.---

    7. 10. 2008 17:28

    Dobrý den,
    musí se při ukončení DOPČ vydávat zaměstnanci zápočtový list?
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 10. 2008 18:20

      Jiřka (neregistrovaný) 88.101.130.---

      Re: Zápočtový list -DOPČ
      Ano, vydává se potvrzení o zaměstnání - viz. ZP § 313.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).