Hlavní navigace

Dohoda-odstupné

  • (neregistrovaný) 88.100.121.---

    7. 10. 2008 23:58

    Dobrý den,
    se zaměstnancem proběhla výpověď dohodou ( už nebyl ve zkušební době, ale na dohodě se dohodli zaměstnanec i zaměstnavatel ). Má v tomto případě nárok na odstupné? Pokud ano, musí to být uvedeno na té dohodě? A na výplatní pásce bude odstupné uvedeno?
    Děkuji
    Jarka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 10. 2008 7:07

      Lu. (neregistrovaný) 88.103.118.---

      Re: Dohoda-odstupné
      V dohodě o rozvázání PP musí být uvedeno,na výl.pásce ano, daní se společně se mzdou.(Nesráží se pojistné).

    • 8. 10. 2008 7:43

      Líba (neregistrovaný) 85.70.202.---

      Re: Dohoda-odstupné
      Aby měl zaměstnanec nárok na odstupné, musela by ta dohoda být z důvodů uvedených v § 52 písm. a) až c). Jinak nárok není.

    • 8. 10. 2008 9:07

      Jarka (neregistrovaný) 89.24.100.---

      Re: Dohoda-odstupné
      Myslela jsem si to , děkuji moc za odpovědi, zdraví Jarka

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).