Hlavní navigace

Ukončení PP ve zkuš.době

  • (neregistrovaný) 194.228.10.---

    8. 10. 2008 8:31

    Zam-ec nastoupil 1.10.2008 na dobu neurčitou, ale do dnes nepřišel do práce,neomluvil se atd.,můžeme ho propustit ve zkuš.době hned nebo je tam nějaká lhůta např 14 dní že tady musí být jakoby zaměstnancý?
    Podle mě není to omezeno, jen hlídat do kdy má zkuš.dobu.
    Děkuji A.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 10. 2008 8:37

      Jana (neregistrovaný) 195.39.71.---

      Re: Ukončení PP ve zkuš.době
      Jestliže vůbec nepřišel, tak podle mně nevznikl prac.poměr.

    • 8. 10. 2008 8:40

      alena (neregistrovaný) 194.228.10.---

      Re: Ukončení PP ve zkuš.době
      přišel byl tady 3 dny a pak už nepřišel...

    • 8. 10. 2008 8:45

      jaraz (neregistrovaný) 80.95.254.---

      Re: Ukončení PP ve zkuš.době
      Ve zkušební době bez problémů ihned i bez uvedení důvodu viz § 66 ZP.Těch 14 dnů (tzv.karanténa)bude platit až od 1.1.2009 (pokud vůbec bude)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).