Hlavní navigace

Výpověď DPČ zaměstnanci na RD

  • (neregistrovaný) 82.113.63.---

    8. 10. 2008 10:51

    Pochopil jsem dobře, že výpověď dohody o pracovní činnosti je možno dát zaměstnanci i když je na rodičovské dovolené, protože zákaz výpovědi se vztahuje jen na pracovní poměr, a to DPČ není? Dík

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 10. 2008 11:00

      JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

      Re: Výpověď DPČ zaměstnanci na RD
      Ano, pochopil jste dobře, též najdete v § 77 ZP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).