Hlavní navigace

Muž na mateřské dovolené

  • (neregistrovaný) 80.188.115.---

    8. 10. 2008 13:05

    na co má nárok muž pokud odchází na MD a jak se mu dávky počítají?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 10. 2008 13:14

      Líba (neregistrovaný) 85.70.202.---

      Re: Muž na mateřské dovolené
      Na dávky PPM má muž nárok jen za určitých podmínek, které najdete v § 12 a, zákona 88/1968.

      Pokud ovšem nemáte na mysli rodičovskou dovolenou a rodičovský příspěvek. Tam má stejné podmínky jako matka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).