Hlavní navigace

Prémie za zisk u účetní ?

• (neregistrovaný) 85.207.85.---

8. 10. 2008 14:35

Pracuji jako účetní a mzdová účetní, mám nízký základní plat a prémie se mi skládají z různých podsložek, mimo jiné za zisk, který se často neplní, takže tu částku nedostanu.
    Když řeknu mé vedoucí, že ten zisk nemůžu udělat ani kdybych se na hlavu postavila, tak řekne, že to tak mají všude. Zajímá mě, jestli to tak máte někde taky. Přijde mi nelogické, být odměňovaná za něco, co nemůžu ovlivnit.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 10. 2008 14:37

Lu. (neregistrovaný) 88.103.118.---

Re: Prémie za zisk u účetní ?
      Máme to taky tak, za xlet nikdo nepochopil, že účetní zisk neovlivní.

• 8. 10. 2008 14:40

M. (neregistrovaný) 212.96.160.---

já dělám taky účetní, za zisk nic slíbeno nemám, ale naštěstí nemám ani srážku za ztrátu. Asi bych šla domů bez výplaty.

• 8. 10. 2008 14:56

gába (neregistrovaný) 193.86.121.---

To mě z práce kvůli ztrátš dokonce vyhodili.
      A jednatele, který už dovedl ke krachu 5 firme, nakupoval za 100 a prodával za 80 si tam nechali....
      Ještě že po mně nechtěli doplatek té ztráty, to by se asi divili, co bych jim řekla... :-)))

• 8. 10. 2008 15:13

Jiřka (neregistrovaný) 88.101.130.---

Tak předpokládám, že Vás nevyhodili za odpovědnost za ztrátu, ale prostě proto, že na Vás neměli peníze. Jinak to odměňování - prémie účetní za zisk - bych nebrala tak, že ona svojí snahou dosáhne zisku, ale jednoduše tak, že když má firma zisk, může i ona dostat peníze navíc a když firma zisk nemá, tak zkrátka peníze nebudou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).