Hlavní navigace

OT: vyjádření ke kontrole OIP

 • (neregistrovaný)

  8. 10. 2008 15:37

  Nemáte prosím někdo zkušenost, že jste po provedené kontrole OIP musely odstranit zjištěné nedostatky? U nás byla kontrola, nedostatky zjistili,uložili termín pro jejich odstranění. Nicméně tyto už odstranit nelze(prý OSSZ je nerada,zaměstnanci tu již nepracují, oprava DaP za rok 2007...)takže máme na OIP sepsat jakési vyjádření o nápravě zjištěných nedostatků. No a já nevím jak jim to sepsat.NApř.zjištěný nedostatek bod č.6 : při případném uzavření pracovnío poměru s novým zaměstnancem se toto nebude opakovat, společnost bude řádně evidovat dobu výkonu řidiče(dle odevzdaných tachokotoučků)a noční příplatky budou propláceny?to by jim jako vyjádření a náprava stačilo? To tu s nimi bylo"žůžo" ale i tu a tam legrace.Děkuju za nakopnutí,jak na ten dopis pro ně.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 8. 10. 2008 23:56

   xxl (neregistrovaný) 88.100.153.---

   Re: OT: vyjádření ke kontrole OIP
   Zeptejte se někoho, kdo má zkušenosti z doby jasných zítřků: např.
   nadpis OPATŘENÍ k odstranění a prevenci závad, zjištěných .. atd.
   Jeden bod po druhém, hlavně uvést kdo zodpovídá, kde to jde, dát termíny. Závady byly s odpovědnými osobami projednány dne ..
   U vhodných případů uvést, že tomu a tomu bylo vytknuto, nařízeno pravidelné sledování změn příslušných předpisů (třeba zde na BC). U závažných věcí snížit premie, nebo uvést že při opakování budou sraženy premie. atd.
   Samozřejmě ne takhle na přeskáčku, ale uspořádat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).