Hlavní navigace

Zprostředkování služby

  • (neregistrovaný) 90.177.158.---

    9. 10. 2008 9:25

    Dobrý den, chtěla bych poradit. Může fyzická osoba zprostředkovávat (schánět práci) pro firmu s.r.o. ? Musí mít ta FO na to živnostenský list ? Jak to bude s fakturováním a DPH ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 10. 2008 9:43

      pája (neregistrovaný) 81.19.43.---

      Re: Zprostředkování služby-jak DPH?
      >Dobrý den, chtěla bych poradit. Může fyzická osoba
      >zprostředkovávat (schánět práci) pro firmu s.r.o. ?

      jistěže ano.

      Musí
      >mít ta FO na to živnostenský list ?

      bude-li to dělat ne jednou, ale opakovaně, tak ano, živnost volná dle novely ŽZ

      Jak to bude s
      >fakturováním a DPH ?

      Fakturovat bude to, co si ujednají ve smlouvě o zprostředkování dle § 642 a násl.obchodního zákoníku.
      DPH nedělám, snad někdo doplní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).