Hlavní navigace

Kdo má povinnost zveřejňovat ú. závěrku?

  • (neregistrovaný) 147.228.12.---

    9. 10. 2008 13:54

    Prosím,
    chtěla bych se zeptat, kdo má povinnost zveřejňovat účetní závěrku a kde ji má zveřejnit (justice.cz -> OR -> Sbírka listin ?)
    Ze zákona o účetnictví § 21a jsem to nejspíš nepochopila.
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).