Hlavní navigace

Sazba DPH u přest. nemocn. na domov důch

  • (neregistrovaný) 80.188.98.---

    10. 10. 2008 8:44

    Dobrý den,
    prosím o radu, nejsem si jista, jaká sazba daně patří na
    přestavbu nemocnice na Domov důchodců, vztahuje se na ni snížená sazba jako na zařízení sociálních služeb?
    Díky za názory. Zd

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 10. 2008 12:42

      anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: Sazba DPH u přest. nemocn. na domov
      Ano, pokud jde např. o dům pro seniory dle § 49 zákona 108/2006 Sb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).