Hlavní navigace

Výpověď v pracovní neschopnosti

  • (neregistrovaný) 194.228.66.---

    10. 10. 2008 12:01

    Dobrý den, jsem v pracovní neschopnosti a dostala jsem výpověď k 31.12.2008 je to možné?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 10. 2008 12:09

      pája (neregistrovaný) 81.19.43.---

      Re: výpověď v pracovní neschopnosti
      § 53 ZP - Zákaz výpovědi dané zaměstnavatelem:
      Zam-tel nesmí dát zaměstnanci výpověď v ochranné době, to je v době, kdy je zaměstnanec uznán dočasně práce neschopným atd., ale
      zase § 54 uvádí, že se zákaz nevztahuje na výpověď dle § 52 a), b) - pro organizační změny

      není to Váš případ?

    • 10. 10. 2008 12:53

      jolana (neregistrovaný) 194.228.66.---

      Re: výpověď v pracovní neschopnosti
      zatím není, uvidím, zda se jím nestane. Za odpověď děkujii

    • 10. 10. 2008 13:09

      pája (neregistrovaný) 81.19.43.---

      Re: výpověď v pracovní neschopnosti
      pokud není, tak to znamená, že jste v PN, dostala jste výpověď, nevím tedy podle jakého § ZP a tám došlo k porušení zákazu výpovědi, když tak ještě napište,jaký § Vám uvedli do výpovědi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).