Hlavní navigace

Silniční daň-v TP kat.vozidla O2

  • (neregistrovaný) 85.70.142.---

    13. 10. 2008 8:33

    Dobrý den, prosím o radu, v technickém průkazu mám kat.vozidla O2-obytný přívěs.Platí se za něj silniční daň? Děkuji za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 10. 2008 9:16

      I. (neregistrovaný) 77.236.196.---

      Re: Silniční daň-v TP kat.vozidla O2
      Pokud vůbec jste poplatníkem daně a máte tedy silniční daň platit, pak se domnívám, že se za obytný přívěs platí sazba dle §6 odst.2 (nápravy+hmotnost).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).