Hlavní navigace

Technické zhodnocení ano či ne?

  • (neregistrovaný) 62.209.192.---

    14. 10. 2008 10:49

    Koupili jsme od zahraniční firmy loga společnosti, která jsou připevněna na zdi budovy, slouží jako informační a reklamní panely firmy, budovu máme v pronájmu. Cena loga je cca 120 000 kč.
    Jedná se dle vás o tech.zhodnocení či ne?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 10. 2008 10:58

      I. (neregistrovaný) 77.236.196.---

      Re: technické zhodnocení ano či ne?
      Jedná se o samostatnou movitou věc i přesto, že je pevně spojená s budovou. Naleznete v pokynu D-300 k §26 bod 1. Je tam samostatná odrážka "- informační, reklamní a propagační zařízení (světelná a nesvětelná), kromě trvale zabudovaných nosných konstrukcí a elektroinstalace".

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).