Hlavní navigace

Opravný daňový doklad podle par.50 DPH?

  • (neregistrovaný) 85.70.36.---

    15. 10. 2008 7:00

    Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s opravným daňovým dokladem? V červnu letošního roku jsme přefakturovali vodné, stočné za rok 2007 s 5% DPH, ale teď jsme zjistili, že tam mělo být účtováno 9% DPH. Jelikož firma nám fakturu už zaplatila, chce, abvychom vystavili opravný daňový doklad. V zákoně je popsán v par. 50, ale nevím jak ho zaúčtovat. Musím podat dodatečné daňové přiznání za 6/08? Nebo ho mohu zaúčtovat v 10/08 bez dodatečného daňového přiznání?
    Děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 10. 2008 9:16

      Barbara (neregistrovaný) 80.188.29.---

      Re: Opravný daňový doklad podle par.50 D
      ---
      Dodatečné DP. Najdete to v§49/1 a §103/1c

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).