Hlavní navigace

Registrace k DPH

  • (neregistrovaný) 81.92.159.---

    15. 10. 2008 8:59

    Firma s.r.o. byla zapsána v OR 7/2008, ale Osvědčení o registraci k DPH je od 1.9.2008. Jak mám účtovat doklady od července do srpna, kdy tedy ještě plátci podle všeho nejsou? Tam se DPH nebude uplatňovat? Děkuji za pomoc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 10. 2008 9:38

      j (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: registrace k DPH
      §74 zákona 235/2004.Tyká se to veškerého obchodního (včetně propisek), jen je třeba mít doklady a spracovat evidenci.

    • 15. 10. 2008 10:19

      j (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: registrace k DPH
      U neprodaného materiálu ano, PHM máte spotřebováno, takže ne. Je třeba udělat seznam toho co máte k datu registrace.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).