Hlavní navigace

Denní vyměřovací základ ND

  • (neregistrovaný) 85.70.59.---

    16. 10. 2008 15:43

    Započítávají se dny nemoci bez nároku na dávky/alkohol/ do vyloučených dob při výpočtu DVZ? Nemoc netrvala celý měsíc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 10. 2008 13:57

      Micka (neregistrovaný) 212.71.149.---

      Re: Denní vyměřovací základ ND
      dny nemoci bez nároku na nemocenské dávky se za vyloučenou dobu nepovažují.
      (pouze 1. tři dny nemoci, kdy se neproplácely nemocenské dávky §105b zdp se do vyl. doby započítávají).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).