Hlavní navigace

10% vstupní ceny u letadla - lze daňově

  • (neregistrovaný) 88.101.62.---

    20. 10. 2008 14:55

    Dobrý den,
    při koupi malého osobního letadla do firmy lze uplatnit 10% vstupní ceny jako daňový náklad nebo ne ? (v přiznání).
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 10. 2008 15:50

      j (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: 10% vstupní ceny u letadla - lze daň
      10% jako náklad se už dávno neuplatňuje. Pokud myslíte zvýšení odpisu v prvním roce, nejste - li provozovatel letecké dopravy...§31odst 5 zákona 586/92 nemůžete.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).