Hlavní navigace

Reorganizace

  • (neregistrovaný) 81.201.60.---

    23. 10. 2008 15:38

    Dobý den, chtěla bych se zeptat zaměstnavatel v rámci reorganizace na moji pozici vedoucího jmenoval někoho jiného a mě přeřadil na nižší pozici prý v rámci reorganizace? Má na to právo a pokud já nebudu souhlasit mám nárok na odstupné? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 10. 2008 16:24

      pája (neregistrovaný) 81.19.43.---

      Re: reorganizace
      máte-li funkci vedoucí v PS, může Vám ji změnit jen s Vaším souhlasem, jinak to může řešit výpovědí s odstupným podle § 52 c)-i když jmenoval někoho jiného, musel by obhajovat případné reorg.změny-vnitřní reorg.struktury něbo tak nějak.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).