Hlavní navigace

Dodatečné dph a úrok z prodlení SPĚCHA

  • (neregistrovaný) 217.197.155.---

    26. 10. 2008 18:01

    Dobrý den,
    doslechla jsem se, že z dodatečného přiznání k dph se nevyměřuje úrok z prodlení. Můžete mi, prosím, tuto informaci někdo potvrdit a kde bych to našla v zákoně?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 10. 2008 19:25

      K (neregistrovaný) 213.29.29.---

      Re: dodatečné dph a úrok z prodlení SPĚC
      U dodatečnéhé daňového přiznání se nepočítá penále dle § 37b zákona o správě daní a poplatků. Úrok z prodlení se počítat bude (§63 zákona o správě daní a poplatků)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).