Hlavní navigace

OT - sanace krovů - obytný dům

  • (neregistrovaný) 90.177.113.---

    31. 10. 2008 9:21

    Dobrý den, najde se někdo, kdo ví jaká DPH se účtuje při ošetření krovů (omytí, napuštění a ošetření proti škůdcům apod.) v půdním prostoru ve starším bytovém domě?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 10. 2008 18:52

      anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: OT - sanace krovů - obytný dům
      Pokud jde o stávající dům určený pro bydlení (a to zřejmě jde), pak 9 % DPH - § 48 ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).