Hlavní navigace

DPH - nároková položka ??

  • (neregistrovaný) 83.208.54.---

    5. 11. 2008 3:34

    Pokud si plátce DPH neuplatní nárok na odpočet DPH, může dát celou částku včetně DPH do nákladů nebo do nákladů může dát pouze částku bez DPH ??

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 11. 2008 7:27

      j (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: DPH - nároková položka ??
      celou §24 odst 2 písm ch

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).