Hlavní navigace

Prodávám byt v OV-splňuji podmínku?

  • (neregistrovaný) 62.245.79.---

    6. 11. 2008 19:37

    Prodávám byt v OV a bydleli jsme tam natrvalo víc než
    2roky,ale neměl jsem tam trvalý pobyt, A ještě k tomu jsme tam ted půl roku nebydleli,protože jsme ho upravovali právě na prodej.Takže splnujeme podmínku,že nemusíme platit DP? Dle mého ano,protože v §4 zákona o dani z příjmu není nic uvedeno o trvalém bydlišti,ale jen o bydlišti a to jsme tam měli.
    No a pak tedy není problém,když ty peníze za prodej dám na spořící účet.........normálně z úroků si banka daní sama,že ano?
    Díky za odpovědi

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 11. 2008 8:31

      PavlaS (neregistrovaný) 83.208.40.---

      Re: Prodávám byt v OV-splňuji podmínku?
      Nesplňujete,protože jste tam nebydlel bezprostředně před prodejem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).