Hlavní navigace

Kurz v účetnictví

  • (neregistrovaný) 213.226.250.---

    7. 11. 2008 10:19

    kterým §, kterého zákona je toto určeno ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 11. 2008 10:40

      zač. (neregistrovaný) 213.226.250.---

      Re: Kurz v účetnictví
      takže výhradně kurz vyhlášený ČNB ?
      a co Měsíční kurzy pro výpočet cla a ostatních poplatků ?
      www.mfcr.cz -

    • 7. 11. 2008 10:51

      Barbara (neregistrovaný) 80.188.29.---

      Re: Kurz v účetnictví
      Celní kurz se používá pro účetly DPH a to pouze při stanovení základu daně při dovozu zboží. §4/4. zák. o DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).