Hlavní navigace

Archivace dokladů a daňové evidence

  • (neregistrovaný) 85.71.225.---

    9. 11. 2008 21:12

    Dobrý den, vedeme DE, jsme plátci DPH. Jak dlouho jsme povinni uchovávat daňové doklady a daňovou evicenci? Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 11. 2008 21:31

      ZdenaR (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: archivace dokladů a daňové evidence
      Daňové doklady archivujete podle § 27/1 ZDPH nejméně 10 let od konce zdaňovacího období, ve kterém se uskutečnilo zdanitelné plnění. Daňovou evidenci do doby, po kterou Vám může být doměřena daň z příjmů podle zákona o správě daní a poplatků, tedy cca 4 roky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).