Hlavní navigace

DPH bytová výstava + kanceláře

  • (neregistrovaný) 88.101.78.---

    10. 11. 2008 14:10

    Dobrý den, jaká sazba DPH bude, když je rodinný domek a přestavuje se na polyfunkční dům, kde 60% budou byty a zbytek kanceláře. To nám stavební firma bude účtovat např. přidělanou základovou desku 60% s 9% a zbytek s 19%?Jak to bude se společnými věcmi, které se budou týkat jak bytů, tak kanceláři? Děkuji MIrka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 11. 2008 17:26

      anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: DPH bytová výstava + kanceláře
      Jelikožse jedná o změnu stavby pro bydlení, uplatní se 9 % pro celou přestavbu - § 48.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).