Hlavní navigace

Odměna za platební kartu

  • (neregistrovaný) 193.165.66.---

    24. 11. 2008 7:25

    prosím o radu, jestli jsem to zaúčtovala správně. Prišla mi odměna za pozužívání platební karty. mám daňovou evidenci, takže jsem to zaúčtovala jako připsaný úrok na nezdanitelný příjem, ju? Díky moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 11. 2008 10:12

      lenka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: odměna za platební kartu
      Platební kartu úžívate jen soukromě ? Pokud i k podnikání, je to dle mého názoru zdanitelný příjem. Úrok také zdaňujete dle § 8, nebo ne ?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).