Hlavní navigace

Prodej domu

  • (neregistrovaný) 88.103.102.---

    24. 11. 2008 14:53

    1 vlastník domu(nepodnikající,bydlel tam10let) prodal tuto nemovitost, zaplatil v termínu daň z převodu nemovitosti+přiznání podal.
    asi měsíc po prodeji zakoupeny 2 byty. Z toho jeden přímo pro bydlení vlastníka. Je možné podat dodatečné přiznání a žádat daň zpět po FÚ? Jde to vůbec? myslíme,že se na něho vztahuje § 4 zákona o dani z příjmu.

    P.S. být aktivní se nevyplácí....

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).