Hlavní navigace

Splátkový kalendář a DPH

  • (neregistrovaný) 83.208.40.---

    25. 11. 2008 7:07

    Dobrý den,
    potřebovala bych poradit.
    pořízen stroj na leasing.DPH se měsíčně uplatňuje na základě splátkového kalendáře.
    DPH se může uplatnit na základě splátkového kalendáře jen když je splátka zaplacena nebo ne? A kde to prosím v zákoně o DPH najdu?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 11. 2008 7:24

      lenka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Splátkový kalendář a DPH
      §28 odst 5
      DPH se uplatňuje na základě daň. dokladu (ne platby). Vyjímka je v paltebním kalendaři odst.9, ten je podmíněn platbou, ale to se Vás netýká.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).