Hlavní navigace

Vakcína proti chřipce

  • (neregistrovaný) 82.209.22.---

    28. 11. 2008 14:53

    Dobrý den, nechali jsme naše zaměstnance očkovat proti chřipce, samozřejmě jen kdo měl zájem. Je prosím toto daňově uznatelný náklad?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 11. 2008 15:36

      lenka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: vakcína proti chřipce
      pokud máte ve směrnici, pod 24/5/j tak ano, ale pro zaměstnance je to připočitatelná položka ke mzdě. Když dáte nedaňově, tak se dle mého názoru vlezete pod§6/9/d a přidaňovat nemusíte

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).