Hlavní navigace

Odstoupení od smlouvy stavby

• (neregistrovaný) 89.24.113.---

30. 11. 2008 9:32

Po podepsání smoluvy o dílo a zaplacení zálohy 50% na výstavbu základové desky pro dům se objevily problémy s vlastníkem firmy a to: Stavba mněla být zahájena 19.11.2008 a začala až po mé domluvě s technikem stavby a tachnikem stavebních strojů.Ti přijeli na můj pozemek a začali s výkopem základů dne 29.11.2008.Majitel firmy mi několikát sliboval započetí stavby ale nikdy ve slibovaných termínech nezačal. Poslední dobou mi nezvedá telefony, ani když mu to vzkážu po jeho sekretářce.Při vykopových pracích s ním mluvil technik stavby a tomu slíbil,že se přijede podívat a že přiveze peníze na zaplacení bagru,ale vůbec se neukázal. Navíc svým zaměstnancům řekl, že doba splatnosti za stavbu je až 40 dní po výstavbě. Firma je SAGITA GROUP s.r.o.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 12. 2008 10:28

pája (neregistrovaný) 89.203.161.---

Re: odstoupení od smlouvy stavby
      Zezajímavosti jsem se na tu firmu mrknul do OR, kdybych měl s takovou firmou podepsat smlouvu o dílo na barák, tak utíkám, až se práší za kočárem. V historii byste vyčetl, že byla založena v září 2008 nějakou sloven.společností, pak byla prodána souč. majiteli, nový maj. a název zapsáno 03.10.2008, co byste po nich chtěl.
      Nechci malovat čerta na zeď, ale mám obavu, že Vám zbyde buď vymahačská firma z UK nebo advokát a soud., bohužel takových firem je u nás více a občas se octnou v tel. pořadech typu černé ovce a pod.

• 1. 12. 2008 20:20

Gola jiří (neregistrovaný) 89.24.91.---

Re: odstoupení od smlouvy stavby
      Děkuji za názor, ale já jsem to taky zjišťoval v OR .Tato firma mi byla doporučena od jisté firmy,která mi mněla tuto zakázku udělat, ale nemněla volnou kapacitu.Dále uvidím zítra mám s nimi jednání pro zajímavost Vám napíšu jak jsem dopadl.
      gola

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).