Hlavní navigace

Dovolená

  • (neregistrovaný) 213.168.181.---

    1. 12. 2008 12:52

    Dobrý den,
    mám zaměstnance, který má do konce roku nárok na 26dní dovolené. Stihne si vybrat jenom 6dní. Mohu mu zbylých 20dní převést do nového roku? Tím mu vznikne na počátku roku nárok na 40dní. Na školení nám říkali, že to možné není, ale v zákoně se píše, že když z provozních důvodů si zaměstnanec nemůže dovolenou vybrat, mohu ji převést celou.
    Předem děkuji za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 12. 2008 12:55

      an (neregistrovaný) 85.93.163.---

      Re: Dovolená
      No možné to je , ale zaměstnavatel porušuje zákoník práce § 218

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).