Hlavní navigace

Neplacené volno

  • (neregistrovaný) 80.188.86.---

    2. 12. 2008 13:27

    Je možné dát zaměstnancům v období, kdy firma nevydělává
    (2 měsíce) neplacené volno?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 12. 2008 13:30

      pája (neregistrovaný) 89.203.161.---

      Re: neplacené volno
      NV může být uděleno výhradně na žádost zam-ce, jinak jde o jinou překážku v práci na straně zam-tele-viz § 209 ZP s povinností náhrady dle § 208 a násl. ZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).