Hlavní navigace

Dárky k Vánoců pro z-ce

  • (neregistrovaný) 88.102.118.---

    8. 12. 2008 8:46

    nakoupili jsme zam-cům k Váncům různé dárky (osušky, čok. kolekce) jak prosím s tímto naložit , mám na mysli DPH, jde o napeněžité plnění do mzdy??

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 12. 2008 9:05

      jana h. (neregistrovaný) 85.132.151.---

      Re: dárky k Vánoců pro z-ce
      pro zaměstnance jde o osvobozený příjem dle § 6 odst 9g) - nepeněžité plnění do 2000 ročně na 1 zam-ce. Nákup dárků je samozřejmě nedańový náklad bez nároku na odpočet dph



      nakoupili jsme zam-cům k Váncům různé dárky (osušky,
      >čok. kolekce) jak prosím s tímto naložit , mám na mysli
      >DPH, jde o napeněžité plnění do mzdy??

    • 8. 12. 2008 9:12

      xx (neregistrovaný) 213.194.223.---

      Re: dárky k Vánoců pro z-ce
      Do 2000 ale jen za podmínek, které stanoví vyhláška o FKSP, ne automaticky do 2000, jak se často mylně vykládá!!!
      Je vhodné zapátrat i na téma dárky x reklamní předměty.

    • 8. 12. 2008 12:15

      lenka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: dárky k Vánoců pro z-ce
      (1) Z fondu lze poskytovat zaměstnancům věcné nebo peněžní dary

      a) za mimořádnou aktivitu ve prospěch zaměstnavatele při poskytnutí osobní pomoci při požáru, živelní události a při jiných mimořádných případech a za aktivitu humanitárního a sociálního charakteru a ....péči o zaměstnance a jejich rodinné příslušníky,
      Já si myslím, že to splnit lze

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).