Hlavní navigace

Přijatá faktura Německo- odvést DPH?

  • (neregistrovaný) 88.102.57.---

    10. 12. 2008 7:19

    Objednali jsme zboží z Německa za 3200,-,
    Přiznání DPH:
    na ř.220 základ 3200, daň 608
    na ř.320 základ 3200,-daň 608
    jenomže zaplatíme do určitého termínu a máme 200,-skonto,
    toto skonto zaúčtuji na 668
    ale DPH nebudu měnit, musí se odvést z té původní částky.
    Je to správně?
    Mám ještě nějaké jiné povinnosti, co se týká DPH nebo statistiky?


    A ještě prosím: Die Lieferung erfolgt gemas §6 a UStG 1993 bzw. nach Artikel 22 Abs.3 der6. EU-Richtlinie steuerfrei. =znamená to, že fakturují bez DPH? Předem moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 12. 2008 14:04

      Daniela (neregistrovaný) 88.102.57.---

      Re: NIKDO NEVÍ? PROSíM!
      >Objednali jsme zboží z Německa za 3200,-,
      >Přiznání DPH:
      >na ř.220 základ 3200, daň 608
      >na ř.320 základ 3200,-daň 608
      >jenomže zaplatíme do určitého termínu a máme
      >200,-skonto,
      >toto skonto zaúčtuji na 668
      >ale DPH nebudu měnit, musí se odvést z té původní
      >částky.
      >Je to správně?
      >Mám ještě nějaké jiné povinnosti, co se týká DPH nebo
      >statistiky?
      >
      >
      >A ještě prosím: Die Lieferung erfolgt gemas §6 a UStG
      >1993 bzw. nach Artikel 22 Abs.3 der6. EU-Richtlinie
      >steuerfrei. =znamená to, že fakturují bez DPH? Předem
      >moc děkuji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).