Hlavní navigace

Prodej nemovitosti plátce plátci

  • (neregistrovaný) 80.188.220.---

    11. 12. 2008 9:19

    Hezký den, jaké DPH u prodeje nemovitosti prosím? Asi 19% ..

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 12. 2008 14:47

      anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: prodej nemovitosti plátce plátci
      19 % ano, ale pouze v případě, že není prodej od DPH osvobozen - - § 56 ZDPH. Prodej nemovitostí je od DPH osvobozen po uplynutí tří let od nabytí nebo kolaudace. Pokud je převod osvobozen, nelze prodat s daní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).