Hlavní navigace

Dotaz účetnictví

  • (neregistrovaný) 212.47.11.---

    11. 12. 2008 10:23

    Pokud živnostník začne dobrovolně vést podvojné účetnictví je možné přejít na daňovou evidenci, nebo je nutné vést podvojné účetnictví nějakou určitou dobu?Bylo mi řečeno že po dobu 5 let..ale opravdu rádi bychom přešli na d.e. lze to?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 12. 2008 12:04

      Ivča1 (neregistrovaný) 85.71.215.---

      Kdy přechod z UCE na DE
      Bohužel ne, zákon o účetnictví § 4 odst. 7.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).