Hlavní navigace

Dárkové předměty

  • (neregistrovaný) 85.70.64.---

    11. 12. 2008 12:32

    Tak už zase, Vánoce, Nový rok, dárkové předměty. Firma má dárkové předměty opatřené logem, můžu dát do nákladů i dárkové taštičky a ozdobné šňůrečky?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 12. 2008 7:36

      kojot (neregistrovaný) 93.90.161.---

      Re: dárkové předměty
      Dárkové předměty s logem do Kč 500,-- určitě (viz. zák. č. 586/92 Sb., § 25, odst. 1, písm. t)) a ostatní dle Vaší odvahy, resp. jestli to obhajíte při kontrole finančního úřadu, podkud se toho vůbec všimne. V naší firmě máme nakoupené samolepky a například u taštiček (do limitu Kč 500,--) bychom tvrdili, že jsme na ně ty samoleky nalepili.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).