Hlavní navigace

DPH:práce na movité věci - místo plnění

  • (neregistrovaný) 62.168.49.---

    12. 12. 2008 9:55

    Dobrý den.Prosím o radu,kde je místo plnění(MP).
    Dotaz: český plátce provede práce na movité věci (montáž stroje) v Rusku pro jiného českého plátce...
    (já myslím, MP je Rusko-§10/4/c, ale první věta §10/5 mi říká něco čemu nerozumím..)(český odběratel je osoba z JČS,než ve,kt.je služba poskytnuta...???) Tak kde je místo plnění? Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 12. 2008 19:40

      anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: DPH:práce na movité věci - místo pln
      Platí § 10 odst. 4 = MP je v Rusku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).