Hlavní navigace

SP,ZP,mzdové náklady 11/08- náklady r.08

  • (neregistrovaný) 81.0.227.---

    12. 12. 2008 11:29

    Dobrý den,

    prosím Vás, do kdy musíme uhradit SP, ZP a mzdu za 11/08, aby to bylo daňovým nákladem? Stačí do 31.1.2008 (konec měsíce následujícího po ukončení zdaňovacícho období - §24, DPPO) nebo do 31.12.2008 (... pokračuji §24 - nebo části zdaňovacího období)?

    Předem mockrát děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).