Hlavní navigace

DE - zaplacená DPFO

  • (neregistrovaný) 88.81.67.---

    14. 12. 2008 12:43

    Je u FO - OSVČ zaplacení DPFO za předchozí rok v březnu jeho výdajem? Jsem v DE začátečník.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 12. 2008 13:36

      Irena (neregistrovaný) 89.103.31.---

      Re: DE - zaplacená DPFO
      § 25 1./s ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).