Hlavní navigace

Daňové přiznání -zaměstnnanec a podnikat

  • (neregistrovaný) 83.208.40.---

    15. 12. 2008 7:03

    Dobrý den,
    jsem povinnen podat daňové přiznání,když jsem celý rok zaměstnnaec a kromě toho jsem měl příjem ve výši 8000Kč .Vystavil jsem jenom 3 faktury.Do jaké výše příjmu bych nemusel podavat daňové přiznání?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 12. 2008 11:37

      Ivča1 (neregistrovaný) 85.71.215.---

      Re: Daňové přiznání -zaměstnnanec a podn
      Do výše 6 tis. Neplatí, pokud jde o osvobozený příjem, srážkovou daň atd. viz § 38g odst. 2 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).