Hlavní navigace

Vyřazení majetku

  • (neregistrovaný) 84.21.112.---

    15. 12. 2008 13:30

    mohu vyřadit majetek na základě darovací smlouvy (darováním)? děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 12. 2008 13:45

      Ivča1 (neregistrovaný) 85.71.215.---

      Re: vyřazení majetku
      Samozřejmě, zůstatková cena bude nedaňová - § 25 odst. 1o) ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).